Agenda

  • zo
    28
    apr
    2019

    br. Alex Gunnink

    9:00Petrakerk
  • zo
    28
    apr
    2019

    ds. H. Prins

    14:30Morgenlicht
  • zo
    05
    mei
    2019

    ds. A. P. Feijen

    11:00Petrakerk
  • zo
    05
    mei
    2019

    ds. T. Waalewijn

    16:30Morgenlicht
  • zo
    12
    mei
    2019

    ds. A. P. Feijen

    11:00Petrakerk

    Belijdenisdienst

  • zo
    12
    mei
    2019

    ds. R. Tigelaar

    16:30Morgenlicht
  • zo
    19
    mei
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:00Petrakerk

    Bevestiging ambtsdragers

  • zo
    19
    mei
    2019

    ds. A.H. Verbree

    16:30Morgenlicht
  • zo
    26
    mei
    2019

    br. Alex Gunnink

    11:00Petrakerk
  • zo
    26
    mei
    2019

    ds. T. Waalewijn

    16:30Morgenlicht
  • do
    30
    mei
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    11:00Morgenlicht

    Hemelvaartsdag

  • zo
    02
    jun
    2019

    ds. A.P. Feijen

    9:00Morgenlicht

    Viering Heilig Avondmaal

  • zo
    02
    jun
    2019

    ds. R. Tigelaar

    14:30Morgenlicht

    Viering Heilig Avondmaal

  • zo
    09
    jun
    2019

    ds. A.P. Feijen

    9:00Morgenlicht

    Pinksteren

  • zo
    09
    jun
    2019

    ds. S. de Bruine

    14:30Morgenlicht

    Pinksteren

  • zo
    16
    jun
    2019

    ds. H. Smit

    9:00Morgenlicht
  • zo
    16
    jun
    2019

    ds. R. Tigelaar

    14:30Morgenlicht
  • zo
    23
    jun
    2019

    br. Alex Gunnink

    9:00Morgenlicht
  • zo
    23
    jun
    2019

    ds. A.H. Verbree

    14:30Morgenlicht
  • zo
    30
    jun
    2019

    br. R. Beiboer

    9:00Morgenlicht
  • zo
    30
    jun
    2019

    ds. C. van Dijk

    14:30Morgenlicht
  • zo
    07
    jul
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    11:00Morgenlicht
  • zo
    07
    jul
    2019

    ds. H. Prins

    16:30Morgenlicht
  • zo
    14
    jul
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:00Morgenlicht

    samen met Oost

  • zo
    14
    jul
    2019

    ds. R. Tigelaar

    16:30Morgenlicht
  • zo
    21
    jul
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    11:00Morgenlicht

    samen met Oost

  • zo
    21
    jul
    2019

    ds. A.P. Feijen

    16:30Morgenlicht
  • zo
    28
    jul
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    11:00Morgenlicht

    Samen met Oost

  • zo
    28
    jul
    2019

    ds. A.P. Feijen

    15:00Morgenlicht

    Samen met Oost/Baalder

  • zo
    04
    aug
    2019

    ds. A.P. Feijen

    9:00Morgenlicht

    Samen met Oost

  • zo
    04
    aug
    2019

    ds. J. Groen

    15:00Morgenlicht

    Samen met Oost/Baalder

  • zo
    11
    aug
    2019

    ds. R. de Graaf

    9:00Morgenlicht

    Samen met Oost

  • zo
    11
    aug
    2019

    ds. A.H. Verbree

    15:00Morgenlicht

    Samen met Oost/Baalder

  • zo
    18
    aug
    2019

    ds. R. Tigelaar

    9:00Morgenlicht

    Samen met Oost

  • zo
    18
    aug
    2019

    ds. A.P. Feijen

    14:30Morgenlicht
  • zo
    25
    aug
    2019

    ds. A.P. Feijen

    9:00Petrakerk
  • zo
    25
    aug
    2019

    ds. A.H. Verbree

    14:30Morgenlicht
  • zo
    01
    sep
    2019

    ds. R. de Graaf

    11:00Petrakerk
  • zo
    01
    sep
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    16:30Morgenlicht
  • zo
    08
    sep
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:15Petrakerk

    Heilig Avondmaal

  • zo
    08
    sep
    2019

    ds. A.P. Feijen

    16:30Morgenlicht

    Heilig Avondmaal

  • zo
    15
    sep
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:00Morgenlicht

    Startweekend

  • zo
    15
    sep
    2019

    ds. H.J. Visser

    16:30Morgenlicht
  • zo
    22
    sep
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:00Petrakerk
  • zo
    22
    sep
    2019

    ds. P.L. Storm

    16:30Morgenlicht
  • zo
    29
    sep
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:00Petrakerk
  • zo
    29
    sep
    2019

    ds. A.H. Verbree

    16:30Morgenlicht
  • zo
    06
    okt
    2019

    ds. R. Heij

    9:00Morgenlicht
  • zo
    06
    okt
    2019

    ds. R. Tigelaar

    14:30Morgenlicht
  • zo
    13
    okt
    2019

    Br. Hermen Veltkamp

    9:00Morgenlicht
  • zo
    13
    okt
    2019

    Ds. A.P. Feijen

    14:30Morgenlicht
  • zo
    20
    okt
    2019

    Ds. H. Smit

    9:00Morgenlicht
  • zo
    20
    okt
    2019

    Ds. A.P. Feijen

    14:30Morgenlicht
  • zo
    27
    okt
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    9:00Morgenlicht
  • zo
    27
    okt
    2019

    ds. A.P. Feijen

    14:30Morgenlicht
  • zo
    03
    nov
    2019

    ds. A.P. Feijen

    11:00Morgenlicht

    afscheidsdienst

  • zo
    03
    nov
    2019

    ds. A.H. Verbree

    16:30Morgenlicht
  • wo
    06
    nov
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    16:30Morgenlicht

    Dankdag

  • zo
    10
    nov
    2019

    br. Ayold Buit

    11:00Morgenlicht
  • zo
    10
    nov
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    16:30Morgenlicht
  • zo
    17
    nov
    2019

    ds. L.J. Blijdorp

    11:00Morgenlicht
  • zo
    17
    nov
    2019

    ds. A.H. Verbree

    16:30Morgenlicht
  • zo
    24
    nov
    2019

    ds. H.J. Visser

    11:00Morgenlicht
  • zo
    24
    nov
    2019

    ds. J. Dunnewind

    16:30Morgenlicht
  • zo
    01
    dec
    2019

    br. Ayold Buit

    9:00Petrakerk
  • zo
    01
    dec
    2019

    ds. R. Tigelaar

    14:30Morgenlicht
  • zo
    08
    dec
    2019

    ds. D. Dreschler

    9:00Petrakerk
  • zo
    08
    dec
    2019

    ds. R. Kramer

    14:30Morgenlicht
  • zo
    15
    dec
    2019

    br. René Beiboer

    9:00Petrakerk
  • zo
    15
    dec
    2019

    ds. R. Tigelaar

    14:30Morgenlicht
  • zo
    22
    dec
    2019

    br. Hermen Veltkamp

    9:00Petrakerk
  • zo
    22
    dec
    2019

    ds. A.H. Verbree

    14:30Morgenlicht
  • wo
    25
    dec
    2019

    Kerkdienst

    ??

    kerst

  • zo
    29
    dec
    2019

    ds. K.A. van der Meer

    9:00Petrakerk
  • zo
    29
    dec
    2019

    Kerkdienst

    14:30Morgenlicht
  • di
    31
    dec
    2019

    ds. R. Tigelaar

    19:30Morgenlicht

    Oudejaarsdag